Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami

Panel klienta

Formularz kontaktowy

Szybki kontakt

  • Biuro:
    ul. Żeromskiego 1-2
    80-319 Gdańsk
  • Telefon:
    tel. 554-42-19
    fax. 552-28-65
O NAS

Odrodzenie się zawodu prywatnego zarządcy nieruchomości i administratora, mogło zaistnieć po zakończeniu II wojny światowej dopiero w 1995 roku, dzięki wejściu w życie ustawy o własności lokali (Dz. U. nr 85 poz. 388 z późn. zm.).

Firma rodzinna, jaką jest "ADMINISTRATOR" s.j. Aleksandra i Janusz Kamińscy, powstała na bazie dwóch prywatnych podmiotów gospodarczych, przez co jej rodowód sięga 1997 roku.

Firma specjalizuje się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych. Cieszy się zaufaniem i dobrą opinią wśród mieszkańców obsługiwanych wspólnot, jak również szacunkiem i uznaniem władz miasta. Możemy poszczycić się wyróżnieniem od Prezydenta Miasta Gdańska za upiększenie Starej Oliwy. Firma ADMINISTRATOR s.j. jest również jednym z członków założycieli Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami, największej polskiej organizacji samorządu gospodarczego zrzeszającej przedsiębiorców związanych z zarządzaniem nieruchomościami i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Od 2015 r. firma może poszczycić się uzyskaniem certyfikatu Zarządcy Przymusowego (Sądowego) potwierdzającego kwalifikacje do działania w imieniu i na rzecz właściciela nieruchomości z polecenia sądu.

Obecnie spółka zarządza i administruje Wspólnotami Mieszkaniowymi w Gdańsku, w Gdyni, w Pucku, w Wejherowie i w Sierakowicach. Terenem działalności spółki jest województwo Pomorskie. Wspólnicy: Aleksandra Kamińska, Janusz Kamiński i Jakub Kamiński nie pracowali w administracjach komunalnych czy spółdzielczych, i nie posiadają zdobytych tam nawyków zawodowych. Posiadają natomiast nowatorskie spojrzenie na klienta i jego potrzeby.

Cel spółki - to zadowolony klient.

Stworzony na przestrzeni lat, zgrany zespół współpracowników posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe, w tym licencję zawodowego zarządcy nieruchomości. Ponadto firma współpracuje z kancelarią prawną, co umożliwia poszerzanie zakresu usług, sporządzanie opinii prawnych oraz profesjonalne załatwianie spraw związanych z windykacją należności wspólnot.
Zgodnie z wymogami prawa spółka posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.