Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami

Panel klienta

Formularz kontaktowy

Szybki kontakt

  • Biuro:
    ul. Żeromskiego 1-2
    80-319 Gdańsk
  • Telefon:
    tel. 554-42-19
    fax. 552-28-65
USŁUGI

USŁUGI TECHNICZNE

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami zajmującymi się utrzymaniem czystości, konserwacją instalacji elektrycznej, wod-kan, c.o. i domofonów.

Dzięki tej współpracy gwarantujemy utrzymanie czystości na właściwym poziomie oraz szybkie usuwanie awarii.

Proponujemy, by Zarząd Wspólnoty przy współpracy administratora zapoznał firmy sprzątające z miejscem ich pracy i stawianymi wymogami celem zebrania ofert, a następnie dokonał wyboru jednej z nich. Zakres utrzymania czystości terenu zewnętrznego i wewnętrznego można poszerzyć o obsługę techniczną nieruchomości, konserwację domofonów itp.

Oferujemy również współpracę w wyborze i zawarciu umowy ochrony nieruchomości z profesjonalną agencją ochrony osób i mienia.

Spółka "ADMINISTRATOR" s.j. unika "narzucania" ceny za w/w usługi, natomiast aktywnie uczestniczy w negocjacjach i wyborze firmy najkorzystniejszej dla Wspólnoty Mieszkaniowej.

 

INNE USŁUGI

Dodatkowo oferujemy Państwu usługi prawne dla Zarządu Wspólnoty poprzez współpracujących ze spółką "ADMINISTRATOR" s.j. prawników. Szczególnie przydatne są w nowo wybudowanych budynkach, gdzie zazwyczaj powstaje konflikt pomiędzy właścicielami, a deweloperem, jak również w budynkach starszych, gdzie wielokrotnie występują problemy z byłym właścicielem nieruchomości, podziałem gruntu itp.

W ramach obsługi mieszkańców uruchomiliśmy panel klienta z elektronicznym dostępem do sald dla właścicieli oraz możliwością pobierania plików przygotowanych pod konkretne Wspólnoty.

 

WYNAGRODZENIE ZA ADMINISTROWANIE LUB ZARZĄDZANIE

Wynagrodzenie za świadczone usługi w zakresie zarządzania nieruchomością jest każdorazowo negocjowane indywidualnie, a jego wysokość zależna jest od typu zarządzanej nieruchomości, jej wielkości, wieku oraz stanu technicznego. Ostateczna wysokość proponowanych opłat za świadczone usługi będzie ustalana na drodze negocjacji.